Лічильники

Блог

Як вибрати обручки? Практичні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке кільце я хочу і чи підійде воно мені, і як не помилитися з розміром.

Турецьке золото

Золото з-за кордону у нашій країні користується величезним попитом. Люди, купуючи турецькі прикраси, зовсім не звертають уваги на масу ювелірного виробу.

В інтернеті про нього ходять легенди. Причому починаючи від похвали його високій якості та низькій ціні до барвистих прокльонів на його адресу. Багато туристів купують тури в Туреччину саме заради турецького золота. Проте, згідно з офіційною статистикою, у 60% золотих виробів, які ввозяться з Туреччини, мають реальний зміст золота значно нижчий від вказаної на них проби.

Срібло

Символ - Ag
Щільність – 10.5
Температура плавлення – 960.5 °C

В природі срібла набагато більше, ніж золота, тому ціниться воно набагато нижче. Однак ювелірні вироби зі срібла не менш привабливі ніж золоті. Срібло – метал пластичний і м’який , він активно використовується в ювелірній справі. Від взаємодії із навколишнім середовищем срібло може потемніти, на виробі утворюється сульфід срібла, за правильного догляду, темний наліт видаляється, і прикрасі повертається первинний сяючий вигляд.

Золото

В ювелірних магазинах, на ювелірних прикрасах, можна побачити різного роду позначки, проби, шифри. Що означають всі ці дивні знаки?

Символ - Au
Атомна вага - 196.9665
Щільність - 19.3
Температура плавлення - 1064 °C
Температура кипіння - 2808 °C
1

Догляд за ювелірними виробами

Вироби із золота та срібла потребують більшого догляду, ніж біжутерія, вони вимагають до себе особливого ставлення, наче дорогий автомобіль або хутро. Поради щодо догляду за ювелірними виробами не є складними, але не треба лінуватись їх виконувати.

Загальні поради

Персні або браслети треба знімати перед займанням однією з цих справ:

  • прибиранням дому
  • займанням спортом
  • відвідуванням сауни
  • прийманням ванни
  • косметичними процедурами